تاریخ شمسی : 1403/1/26 تاریخ میلادی : 4/14/2024
به وب سایت سرمایه های انسانی حسابکاران خوش آمدید
میدان آرژانتین ، خیابان وزرا خیابان ۴ کوچه نادر پلاک ۶ واحد ۱۶
02188384783
info@Hesabkaran.com

درباره حسابکاران

درباره شرکت حسابکارانشرکت حسابکاران نوتریکا با کادری مجرب از مدیران مالی و طراحان سایت و برنامه نویسان با هدف ایجاد بانک اطلاعات منابع انسانی رشته حسابداری و مدیریت مالی کشور ایجاد گردید.
در سال 1395 به پیشنهاد برخی از مدیران مالی شرکتهای بزرگ، اقدام به طراحی و ارائه سایت Hesabkaran.com نمود.طراحان سایت و برنامه نویسان، بخش های متنوعی را در سایت طراحی و ارائه نمودند تا ضمن ایجاد بانک اطلاعات رزومه حسابداران و مدیران مالی بتواند در جهت اشتغال همکاران مالی بصورت تخصصی خدمات خود را ارائه نماید.

 استقبال بی نظیر کارجویان رشته حسابداری و مدیریت مالی و ثبت رزومه در سایت حسابکاران ما را بر آن داشت تا ضمن ایجاد بخشهای متنوع و تخصصی جدید برای حسابداران جویای کار ایشان را در زمینه آموزشی و تخصصی نیز یاری نماییم.

در یک سال گذشته بخشهای جدیدی در سایت حسابکاران ایجاد شده است که ذیلا آنها را معرفی مینماییم:

ثبت رزومه:

ثبت رزومه اختصاصی حسابداری بر اساس نیازمندیهای کارفرمایان و قابلیتهاو تخصصهای حسابداران طراحی گردیده است. حسابداران و مدیران مالی جویای کار میتوانند در این بخش، رزومه خود را ثبت نمایند تا کارفرمایان، در اسرع وقت بتوانند با آنها تماس بگیرند. شرکتها، برای تکمیل کادر مالی خود میتوانند به بخش جستجوی رزومه رفته و رزومه حسابداران را بصورت آنلاین ملاحظه نمایند.
با توجه به اینکه این سایت تنها رزومه حسابداران و مدیران مالی را ارائه میکند، اطلاعات رزومه برای انتخاب یک حسابدار یا مدیر مالی بسیار جامع است . مشاوران مالی و مالیاتی و حسابدارانی که نیازمند کاردائم یا کار پاره وقت هستند میتوانند در رزومه خود این موضوع را درج نمایند تا شرکتهایی که نیازمند مشاور یا نیروی پاره وقت هستند از آنها دعوت نمایند.
در صورتیکه استخدام شدید یا از استخدام در شرکت جدید منصرف شدید میتوانید با مراجعه به سایت و ایجاد تغییر در رزومه فقط علامت غیر فعال نمودن را در رزومه تیک کنید. در این صورت رزومه شما برای سایرین غیر قابل رویت میشود ولی خود شما میتوانید این اطلاعات را ملاحظه فرمایید. بعدا اگر مجددا جویای کار بودید ، با تیک نمودن علامت فعال دوباره رزومه شما برای دیگران قابل رویت میشود.
در هر زمان امکان تغییر در اطلاعات رزومه خود را دارید.

ثبت آگهی استخدامی:

در حال حاضر شرکتها و فروشگاههایی که متقاضی حسابدار یا مدیر مالی هستند با درج آگهی خود در سایت حسابکاران، متقاضیان و کارجویان را در جریان آگهی استخدامی خود قرار میدهند و حسابداران و مدیران مالی میتوانند با مراجعه به قسمت جستجوی آگهی استخدامی، آگهی های موجود را ملاحظه نمایند. این بخش بصورت اختصاصی مختص رشته حسابداری ، حسابرسی و مدیریت مالی است. اگر مدیر مالی یا حسابدار یا حسابرس جویای کار هستید با مراجعه به این بخش میتوانید رزومه خود را ارسال نمایید یا با آن شرکتها تماس بگیرید. نقشه کار (work map) وقتی یک کارجو رزومه خود را ثبت مینماید و محل سکونت خود را روی نقشه سایت علامتگذاری مینماید، شرکتها میتوانند از روی نقشه نزدیکترین حسابداران را انتخاب نمایند و رزومه آنها را بصورت آنلاین ملاحظه نمایند.

بسیاری از سفرهای کاری به این علت انجام میشود که کارفرمایان ، جویندگان کار نزدیک محل شرکت خود را پیدا نمیکنند. نقشه کار این امکان را به ایشان میدهد تا رزومه نزدیکترین حسابداران و مدیران مالی را در هر لحظه رویت نمایند.

آزمون آنلاین:

دانشجویان حسابداری ، دانشجویان رشته مدیریت مالی و دانشجویان رشته های مدیریت، در بخش آزمون آنلاین اقدام به تست زدن مینمایند. جذابیت بخش آزمون حسابداری این است که شما بعد از تست زدن میتوانید نتایج تست خود را ملاحظه نمایید. سوابق آزمونهای شما نیز تنها برای خود شما قابل رویت است. این بخش از سایت مورد توجه ویژه دانشجویان قرار گرفته است.

میخواهم خودم را با دیگران مقایسه کنم:

آیا تا کنون خود را با سایر حسابداران و مدیران مالی مقایسه نموده اید؟ آیا میدانید از نظر مدرک دانشگاهی ، تسلط به زبان انگلیسی ، تسلط به نرم افزارهای مالی و... نسبت به سایر حسابداران در چه وضعیتی قرار گرفته اید؟ سایت حسابکاران این مقایسه را برای شما انجام داده است. بلافاصله بعد از ثبت رزومه شما میتوانید متوجه شویدآیا حسابداران دیگر از نظر زبان تخصصی بهتر از شما هستند یا شما در وضعیت بهتری نسبت به متوسط حسابداران هستید.

یا به عنوان مثال مدرک تخصصی شما نسبت به سایر حسابداران بهتر است یا نه.این نمودارها تنها برای شخص شما قابل ملاحظه است. لازمه بهره مندی از این بخش این است که رزومه خود را بطور کامل وارد سایت نمایید.

همانطور که می دانید کسب اطلاع سریع و به موقع از آخرین اخبار، فراخوان های جذب نیرو و آگهی های استخدامی محلی و کشوری، مهمترین گام در جهت پیدا کردن شغل و استخدام شدن است.
اطلاعات تماس
02188384783

info@Hesabkaran.com

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 5:30 عصر

میدان آرژانتین ، خیابان وزرا
خیابان ۴ کوچه نادر پلاک ۶ واحد ۱۶ 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت حسابکاران (سهامی خاص) می‌باشد.       Copyright © 2016 Hesabkaran.com